Wolf Gold Slot Oyunu ve Özellikleri

Wolf Gold slot oyunu

Wolf Gold slot oyunu, gerçek casinolarda bulunan slot mekanizmasını kullanmakta ve bünyesinde jackpot özelliği de barındırmaktadır. Pragmatic Play’in 2017 yılında piyasaya sürdüğü bu oyunda freespin, wild sembolleri ve jackpot turunu başlatan bir kese toplama oyunu mevcut. Issız ve çok sıcak bir çölde geçen Wolf Gold, bu çöldeki altınları toplama üzerine kurulu bir oyun. Oldukça heyecan verici ve keyifli bir oyun olan Wolf Gold slotunda oyun hızı ve ses efektleri de çok iyi bir şekilde tasarlanmış. Wild sembolü de dahil bütün sembollerin yığılı olarak karşınıza çıkması, freespin turunda 2,3 ve 4. makaraları komple kaplayan sembollerle birlikte yüksek kazanç imkanı veriyor. Oyunda yüksek kazanç sağlayabileceğiniz özelliklerden biri de Jackpot oyunu!

Wolf Gold Slot Oyunu Jackpot Özelliği

Wolf Gold oyunu, 6 jackpot kesesini topladığınız zaman özel bir bonus oyununu başlatmanıza fırsat veriyor. Bonus oyununda toplamış olduğunuz keselerin hepsi ve üzerlerinde bulunan miktarları kazanç şeklinde garantilemiş oluyorsunuz. Daha sonra karşınıza para keseleri çıkıyor ve bu keseler ekranda durduğu zaman, üzerlerinde yazan miktarları da kazanmış oluyorsunuz. Toplam 3 dönüş hakkınız mevcut, fakat keselerden birinin ekranda durması halinde bu haklarınızı yeniden elde ediyorsunuz. Oyunun bu özelliği, ekranı para keseleriyle doldurmanıza fırsat veriyor. Şayet toplamış olduğunuz keseler üzerinde jakcpot yazılıysa, slot oyunun hemen üst kısmında yer alan jackpotlar’dan birini kazanmış oluyorsunuz.

Wolf Gold Free Spin Özelliği

Bedava oyun turunu başlatabilmeniz için, scatter sembolünden 3 adet yakalamanız gerekmektedir. Bu semboller aktif olduğu zaman 8 freespin hakkınız var demektir. Slot oyunundaki freespin turunu özel kılan şey, ortada yer alan 3 makaranın freespin boyunca ve aynı sembollerle dolması! Şayet ilk makarada wild sembolü veya aynı sembolleri yakalarsanız, kazanç miktarınız oldukça büyük oluyor. Buna karşın para kesesi sembolünün ekrana gelmesi, Wolf Gold jackpot oyununun aktifleştirilmesini sağlamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın