Restbet Jeton Yatırım Bonusu Nasıl Kazanılır?

restbet jeton yatırım bonusu

Restbet’in üyelerine özel sunduğu avantajlı bonus seçeneklerinden biri de Jeton yatırım bonusu! Bu promosyon yalnızca spor bahislerine yapacağınız herhangi bir jeton yatırım işlemi için geçerlidir. Restbet jeton yatırım bonusu almaya hak kazanabilmek için yerine getirilmesi gereken diğer kurallar ise aşağıdaki gibidir.

Restbet Jeton Yatırım Bonusu Kuralları

Restbet jeton bonusu, hesaplar arası transfer işleminden sonra talep edilememektedir. Bunun dışında jeton yatırım işlemleriniz için %10 havale bonusu talep edebilirsiniz. Bonustan yararlanabilmek için; yatırım işlemini takiben para çekme işlemi gerçekleştirmemiş olmanız gerekir. Ayrıca 48 saat içerisinde talep edilmeyen promosyonlar hesabınıza aktarılmaz! Para çekme işleminin ardından ilk 24 saatlik süre içinde yapacağınız depozit işlemleri için bonus verilmemektedir. Jeton yatırım bonusundan aynı gün içerisinde alabileceğiniz en fazla bonus miktarı ise 500 TL ile sınırlıdır.

Aynı gün içinde alabileceğiniz en fazla bonus miktarını (500 TL) aldıktan sonra yapacağınız yatırımlara bonus alamazsınız. Tekrar bonus alabilmek için sonraki günü beklemeniz ve yatırımınızı saat 00:00’dan sonra yapmış olmanız gerekmektedir.

Restbet Jeton Yatırım Bonusu Nasıl Talep Edilir?

Jeton yatırım bonusu almak için şu adımları takip edebilirsiniz:

Restbet hesabınızda oturum açın ve ana sayfanın sağ üst köşesindeki “para yatır” linkine tıklayın. Yatırım sayfasındaki “jeton yatırım” formuna giriş yapın ve jeton para birimi, kullanıcı adı ile miktarı girdikten sonra “gönder” butonuna basın. Yatırım işleminiz gerçekleştikten sonra “para yatır” sayfasında bulunan “bonus talebi” linkine tıklayın ve bonusu talep edin. Talebiniz Restbet ekibi tarafından hemen incelenecek ve herhangi bir aksilik yok ise %10 yatırım bonusunuz (maksimum 500 TL) hesabınıza yüklenecektir.

Bonus talebi ve bonusun hesabınıza aktarılmasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamamak açısından “Restbet Genel Bonus Şartları” sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın