Grandbetting’de Yeni Yıla Özel Muhteşem Ödüller Sizi Bekliyor!

grandbetting yeni yıl çekilişi

Grandbetting yeni yıl çekilişi sadece Türkiye’den hesap açmış ve Türkiye IP’si ile giriş yapan oyuncular için geçerlidir. Çekilişe hak kazanmak için, 7 Aralık / 31 Aralık 2019 arasında en az 250 TL’lik yatırım işleminin yapılması gerekmektedir. Bu tarih aralıklarında gerçekleştireceğiniz 250 TL tutarındaki her depozit işleminiz için bir adet bilet alma hakkınız olacaktır.

Grandbetting Yeni Yıl Çekilişi Kuralları

Grandbetting yatırım işleminin ardından canlı yardım hattına bağlanarak yeni yıl biletinin talep edilmesi gerekmektedir (yatırım işlemini takip eden 48 saatlik süre içinde). Çekiliş biletinizi kontrol etmek için, Grandbetting kullanıcı adınızı grandcekilis.com adresini ziyaret ederek girmeniz yeterli olacaktır. Yeni yıl özel çekilişinin sonuçları ise 2 Ocak 2020 günü Grandbetting sosyal medya hesapları ve site üzerinden ilan edilecektir.

Çekilişe katılan ve ödül almaya hak kazanan üyelerin istemesi halinde, ödül bedelleri bakiye olarak hesaplarına aktarılacaktır. Kazanacağınız ödülün hiçbir çevrimi mevcut değildir ve dilediğiniz zaman çekim yapabilirsiniz. Ödül bakiyesi ile oyunlara katılır ve kazanç elde ederseniz, bu kazancın en fazla 5 mislini çekebilirsiniz. Geriye kalan bakiye ise sistem tarafından otomatik şekilde silinir.

Grandbetting yılbaşı çekilişi biletine hak kazanmak için, para çekim ve yatırım seçeneklerini suiistimal etmemeniz, haksız kazanç girişiminde bulunmamanız ve Grandbetting kurallarını ihlal etmemeniz gerekmektedir. Aksi halde ilgili oyuncu veya oyuncuların hesapları Grandbetting tarafından kapatılabilir!

Grandbetting Yılbaşı Çekilişinde Verilecek Ödüller

Aşağıda belirtilen ödüllerin tamamı, şanslı oyuncular arasında yapılacak çekiliş ile dağıtılacaktır.

1 oyuncuya Playstation 4 + Fifa 2020, 1 oyuncuya Armani Kol Saati, 1 oyuncuya Iphone 11 Pro Max, 4 oyuncuya tuttukları takımın forması, 1 oyuncuya VESTEL Smart TV, 1 oyuncuya Apple İpad 6. Nesil Tablet, 1 oyuncuya Apple Watch Nike Series 5 ve 1 oyuncuya Macbook Air. Dağıtılacak freespin ve bedava bahis miktarları ise şöyledir; 25 oyuncuya 250 freespin, 25 oyuncuya 250 freebet, 50 oyuncuya 100 freespin ve 50 oyuncuya 100 freebet.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın