Grandbetting’de Tüm Yatırım Yöntemleri İçin Haftalık Freespin!

grandbetting freespin bonusu

Grandbetting freespin bonusu bütün yatırım seçenekleri için geçerlidir. Freespin alabilmek için Pazartesi günü saat 00:00’dan Pazar günü saat 23:59’a kadar en az 1.000 TL depozit yapmanız gerekmektedir. Promosyon kapsamında 1000 TL ile 4999 TL arası yatırımlar için 40 freespin, 5000 TL ile 9999 TL arası yatırımlar içinse 70 freespin alabilirsiniz. 10000 TL ve üst yatırımlara da 100 freespin alma hakkınız bulunmaktadır.

Grandbetting Freespin Bonusu Kuralları

Grandbetting freespin sadece Pragmatic oyunları için geçerli olmaktadır. Bonus üzerinden en fazla 5000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bu miktarın aşılması halinde, kalan bakiye otomatikman silinecektir. Mevcut bakiye veya ana bakiyeniz ise bu durumdan muaf tutulur.

Freespinlerden elde edilecek kazanç için tek bir çekim hakkınız mevcuttur. Aldığınız freespinlerin geçerlilik süresi ise 2 günle sınırlıdır. Bu bonus haftalık şekilde hesaplanır ve hak kazandığınız freespinler Pazar günü 23:59’dan sonra hesabınıza eklenir. Freespin bonusu 27 Ocak 2020 – 1 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Grandbetting Bonus Genel Kuralları

Her yatırım işlemine yönelik sunulan promosyonların sadece birinden faydalanabilirsiniz. Aynı adres, e-mail, telefon numarası ve IP adresi gibi bilgilere sahip birden çok üyeliğin olması durumunda, bu üyeliklerden yalnızca biri bonustan yararlanabilir. Şayet bonus bakiyesi kaybedilirse geriye kalan çevrim işleminin anapara kasasından tamamlanması gerekmektedir. Ayrıca bakiyeniz sıfırlanır ve açık bir bahsiniz kalmazsa hesabınıza tanımlanmış olan çevrim şartları da sıfırlanır.

Grandbetting, kampanyaları suiistimal etmek yoluyla haksız kazanç girişiminde bulunan ya da kurallara aykırı eylemler yapan üyelerin hesaplarını kapatma veya askıya alma hakkını gizli tutar. Grandbetting bonus tekliflerinden faydalanan oyuncuların para çekme işlemi yapabilmeleri için, aldıkları bonus kurallarında belirtilmiş oranlar üzerinden ana bakiye tutarını çevirmeleri gerekir.

Grandbetting’in bazı dönemlerde kullanıcı hesabına tanımladığı hediye promosyonların en fazla çekim miktarı (aksi ifade edilmedikçe), eklenen promosyon tutarının 5 misliyle sınırlıdır. Bu konudaki son karar ise Grandbetting firmasına aittir. Şayet Grandbetting hesabınızda olası bir kayıp yaşarsanız, almış olduğunuz discount bonusunun en fazla 40 katı kadar kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın