Grandbetting’de Her Cepbank Yatırımınıza Freespin!

grandbetting freespin bonusu

Grandbetting freespin bonusu, Cepbank yatırımının başarıyla tamamlanmasından sonra hiçbir işlem yapılmadan talep edilmelidir. Bu kapsamda sitenin “Bonus Talep Et” sistemi üzerinden “Cepbank Freespin” şeklinde talebinizi oluşturmanız gerekir.

Grandbetting Freespin Bonusu Kuralları

Grandbetting freespin promosyonundan faydalanmak için Cepbank yöntemiyle en az 50 TL yatırım işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bonus ile alabileceğiniz freespin miktarı ise şöyledir:

50 TL ile 250 TL arası yatırımlara 10 freespin,

250 TL ile 500 TL arası yatırımlara 20 freespin,

500 TL ile üstü yatırımlara 30 freespin.

Freespinlerin hesabınıza tanımlandıktan sonraki ilk 2 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir. Bu süre içerisinde kullanılmayan freespinler otomatikman iptal edilir. Ayrıca hesabınıza eklenen freespinler yalnızca Pragmatic Play oyunlarında geçerlidir.

Grandbetting bedava spin üzerinden elde edilebilecek en fazla kazanç tutarı 5.000 TL ile sınırlıdır. Bu miktarın aşılması halinde, geri kalan tutar otomatikman silinir. Bu aşamada mevcut bakiyeniz veya anaparanız bu durumun dışında tutulur. Freespinden elde edeceğiniz kazanç için tek bir çekim hakkınız vardır.

Bu kampanya 23 Temmuz 2019 ile 23 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Grandbetting bütün haklarını gizli tutmaktadır ve gerek görmesi durumunda herhangi bir oyuncuya işlem yapma veya müdahale etme yetkisine sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın