Grandbetting Yılbaşı Öncesi Çekilişi ile Tam 115.000 TL Ödül!

grandbetting çekiliş

Grandbetting Yılbaşı Öncesi Çekilişine hiçbir ücret ödemeden katılabilirsiniz. Haftalık en az 10.000 TL yatırım yaparak Grandbetting Yılbaşı Öncesi Çekilişi listesine isminizi yazdırmaya hak kazanabilirsiniz. Grandbetting çekiliş kapsamında göz önünde bulundurmanız gereken diğer detaylar ise konumuzun devamında verilmiştir…

Grandbetting Çekiliş Kuralları

Çekiliş listesi, haftalık olarak düzenli bir şekilde yenilenmektedir. Ayrıca ay sonuna kadar isminizi listeye birden fazla kez yazdırma şansına sahipsiniz. Çekiliş sonrasında oyunculara dağıtılacak ödül tutarları şu şekildedir:

  • 1 Üyeye 30.000 TL
  • 1 Üyeye 15.000 TL
  • 1 Üyeye 7.500 TL
  • 1 Üyeye 5.000 TL
  • 1 Üyeye 2.500 TL
  • 3 Üyeye 1.000 TL
  • 4 Üyeye 500 TL

Ay sonuna kadar en çok yatırım yapan kişiler arasındaki ilk 10 üyeye kendi aralarında yeniden bir çekiliş yapma hakkı verilmektedir. Bu çekiliş sona erdikten sonra, ilgili üyeler 50.000 TL değerinde büyük ödülü kazanacaktır. Bu kampanya üzerinden kazanılan bonusların herhangi bir çevrim işlemi yapılmasına gerek yoktur. Yani çekim yapma imkanına sahipsiniz.

Çekiliş üzerinden elde edilen kazancın maksimum 5 katını çekmek mümkündür. Kalan bakiyeniz ise sistem tarafından otomatik bir şekilde silinmektedir. Grandbetting’de ana bakiyeniz veya mevcut bakiyeniz bonuslardan ayrı tutulmaktadır. Çekilişin süresi ise 2.11.2019 00:00`dan – 30.11.2019 23:59’a kadardır.

Grandbetting tüm haklarını gizli tutar ve gerekli olduğu zaman müdahale ve işlem yapma hakkına sahiptir.

Genel Bonus Kuralları

Grandbetting’de sunulan bütün yatırım promosyonlarından yararlanmanız mümkündür. Hoş geldin bonusu ve kayıp bonusu taleplerinde bulunmanız halinde, farklı oranlarda bonus elde edebilirsiniz. Kazandığınız bonusları alabilmek için canlı destek bölümü ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Başka platformlar üzerinden başvuruda bulunmanız durumunda talebiniz geçersiz sayılacaktır.

Site üzerinde e-mail, IP adresi, telefon numarası, adres bilgisi ve diğer kişisel bilgiler ile kayıtlı birden fazla hesap tespit edilmesi durumunda, sadece bir hesabınızla promosyonlardan faydalanabilirsiniz.

Grandbetting sitesi uygun gördüğü durumlarda üyelerden kimlik, ehliyet, fatura, ikamet belgesi vs. belgeleri talep etme hakkına sahiptir. Belirtilen belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda ilgili kullanıcılara yönelik işlem yapılabilir. Grandbetting, hile veya haksız kazanç gibi bir durum tespit etmesi durumunda, ilgili hesabın askıya alınması ve kapatılması hakkını da saklı tutmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın