Grandbetting Summer Spin Bonusu Nedir, Nasıl Alınır?

grandbetting summer spin bonusu

Grandbetting Summer Spin bonusu kapsamında Haziran ayı sonuna kadar 10.000 TL ve üstü depozit işlemi yapan üyeler arasında çekiliş yapılacak ve toplamda 1500 ücretsiz spin dağıtılacaktır. Sıralama ve ödül dağılımı: ilk 5 oyuncuya 100 ücretsiz spin, ikinci 10 oyuncuya 50 ücretsiz spin ve üçüncü 20 oyuncuya 25 ücretsiz spin şeklinde olacaktır. Bu promosyondan yararlanarak oyun deneyiminizi en üst seviyeye taşıyabilir ve aynı zamanda harika bir zaman geçirebilirsiniz.

Grandbetting Summer Spin Bonusu Kuralları

Bu promosyon bütün yatırım metotları için ve Pragmatic oyunları için geçerlidir. Bonusun herhangi bir çevrim şartı yoktur. Grandbetting freespin üzerinden sağlayabileceğiniz en fazla kazanç miktarı ise 5.000 TL’dir (Beş Bin). Şayet bu miktarı aşan bakiye olursa, sistem tarafından otomatikman silinecektir. Ancak mevcut bakiyeniz ve anaparanız bu durumdan etkilenmeyecektir.

Freespin’lerden elde edeceğiniz kazanç için yalnızca tek bir çekim hakkınız vardır. Bu bonus teklifi 14 Haziran 2019 ile 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Grandbetting bahis firması, bu promosyon kampanyasını bilgi vermeden geri çekme, kural ve koşullarını değiştirme ya da bonusu iptal etme hakkına sahiptir. Aynı zamanda herhangi bir nedenle ve belirli bir oyuncuya ait hesaba promosyon eklememe yetkisine de sahiptir. Grandbetting’de işlem yapan ve bonuslardan yararlanan oyuncular, bu promosyonlara ait hüküm ve koşulları takip etmekle yükümlüdürler. Ayrıca Grandbetting, bütün haklarını gizli tutar ve gerek gördüğü zaman işlem yapma, müdahale etme ya da yaptırım uygulama yetkisine de sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın