Grandbetting Para Yatırma İşlemleri

grandbetting para yatırma

Grandbetting para yatırma işlemlerinizi; Cepbank, Paykasa, QR Kod, Banka Havalesi, Otopay, Ecopayz, PTT Bank ve Astropay yöntemleriyle yapabilirsiniz. Bütün bu yöntemler ile gerçekleştireceğiniz yatırım talepleri, Grandbetting’in deneyimli finans ekibi tarafından 7/24 işleme alınmakta ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Grandbetting Yatırım İşlemlerinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Grandbetting yatırım formunda yer alan bilgilerin doğruluğundan site kullanıcıları sorumludur. Yanlış veya hatalı bilgi verilmesi sonucunda meydana gelebilecek olası bir zarardan Grandbetting sorumlu değildir! Yatırım formuna gireceğiniz bilgilerle siteye kayıt olurken verdiğiniz bilgilerin uyuşması gerekmektedir.

Para yatırma formunu dikkatli bir şekilde doldurduktan sonra, yatırdığınız miktarın hesabınıza yansıma süresi; Banka Havalesi yöntemiyle 5-10 dakika arasındadır. Belirtilen sürenin aşılması halinde “canlı yardım” hattına bağlanabilir ve konuyla ilgili bilgi verebilirsiniz. Banka Havalesi seçeneğiyle yatırım yapmadan evvel destek hattından güncel hesap bilgilerini öğrenmeniz gerekmektedir. Ayrıca havale işlemi yaparken “açıklama” kısmını boş bırakmanız gerekmektedir. Şayet bankanız tarafından açıklama kısmını doldurmanız şart koşulmuşsa, yalnızca nokta işareti koymalısınız.

Grandbetting Para Yatırma Limitleri

Grandbetting hesabınıza Banka Havalesi ile yatırım yapacaksanız, bütün bankalar için en az 200 TL’lik işlem gerçekleştirmeniz gerekiyor. Buna karşın Otopay ve Paykasa yöntemleriyle en az 10 Euro, Ecopayz ile 1 TL, Astropay ile 10 Dolar, QR Kod ve Cepbank yöntemleriyle 20 TL, PTT Bank ile 50 TL yatırım yapabilirsiniz. Yatırdığınız tutar sitenin o güne ait Euro ve Dolar kuru üzerinden otomatik olarak hesaplanacak ve bakiyenize anında aktarılıacaktır.

Grandbetting mobil ödeme ile yatırımlarınızdan kazanacağınız tutarlar ve çekim işleminiz arasında en az 48 saat olmalıdır (güvenlik sebebiyle). Mobil ödeme üzerinden elde edeceğiniz kazançları 48 saat sonra çekmeniz mümkündür. Burada belirtilen ödeme yöntemleri ve miktarlar haricinde yatırılan veya yatırılmaya çalışılan her türlü meblağın yükümlülüğü kullanıcıya aittir. Grandbetting, bu miktarların iadesini yapmakla sorumlu tutulamaz!

Grandbetting canlı destek hattına 7/24 bağlanarak güncel ödeme yöntemleri ve limitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın