Grandbetting Para Çekme ve Yatırma Limitleri

grandbetting para çekme

Aşağıda sunduğumuz Grandbetting para çekme ve yatırma yöntemleri ile limitleri zaman zaman güncellenebilmektedir. Bundan dolayı en güncel bilgileri öğrenmek için platformun destek hattına bağlanmanızı ve müşteri temsilcileriyle irtibat kurmanızı öneririz.

Grandbetting Para Çekme Yöntemleri ve Limitleri

Grandbetting para çekimi işlemlerinizi Ecopayz, Banka Havalesi ve PTT yöntemleriyle yapabilirsiniz. Güncel banka bilgilerine ulaşmak için Grandbetting para çekme sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İşlem süresi yaklaşık 15 dakika olup, bu süre işlem yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. Ecopayz yöntemi ile yaptığınız depozit işlemlerinden elde edeceğiniz kazancın Ecopayz veya Banka Havalesi yöntemleriyle çekilebilmesi, Grandbetting yönetiminin inisiyatifine bağlıdır. PTT seçeneği ile çekim tutarı ise en az 50 TL olmalıdır.

Banka Havalesi ile çekim talepleri haftanın 7 günü yapılabilmektedir (saat 10:00 ile 02:00 arasında). Belirtilen saatler haricinde verilen çekim talepleri ise dikkate alınmaz! Grandbetting sitesinde günlük olarak maksimum 1 defa çekim talebi oluşturabilirsiniz. Limitler ise şu şekildedir:

Tek seferde çekebileceğiniz en az miktar 200 TL

Tek seferde çekebileceğiniz en fazla miktar 15.000 TL

Haftalık olarak çekebileceğiniz en fazla miktar 100.000 TL

Aylık olarak çekebileceğiniz en fazla miktar 250.000 TL

Grandbetting Para Yatırma Yöntemleri ve Limitleri

Grandbetting para yatırma işlemlerinizi şu yöntemlerle yapabilirsiniz; Cepbank, Banka Havalesi, Otopay, Ecopayz, PTT, Astropay ve Kredi Kartı. PTT Banka Transferi ve Havale seçenekleri ile haftanın 7 günü yatırım işlemi yapabilirsiniz (10:00 ile 02:00 saatleri arasında). Cepbank yatırım taleplerinin ise saat 10:00 ile 23:59 arasında yapılması gerekmektedir. Buna karşın Astropay, Ecopayz, Otopay ve Paykasa yatırım talepleri 7/24 yapılabilmektedir.

Yatırım taleplerinin ardından ilgili paranın hesabınıza geçmesi, havale yöntemiyle yaklaşık 5-10 dakika sürmektedir. Banka havalesi ile yatırmanız gereken en az tutar ise 200 TL’dir (bütün bankalar için). Astropay ile en az 10 Dolar, Ecopayz ile en az 1 TL, Otopay ve Paykasa ile en az 10 Euro, PTT yöntemiyle en az 50 TL VE Cepbank yöntemiyle en az 20 TL olmak şartıyla yatırım gerçekleştirebilirsiniz. İlgili yatırımınız, Grandbetting’in o güne ait döviz kuru üzerinden hesaplanır ve işleminiz anlık olarak gerçekleşir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın