Grandbetting Ortaklık Sistemi Nedir?

grandbetting ortaklık sistemi

Grandbetting ortaklık sistemi, bahis firmasına yeni müşteriler kazandırmanız ve bu müşterilerin yapacağı yatırımlardan belirli bir yüzde almanız üzerine kurulu bir sistemdir. Sisteme üye olmak için; Grandbetting ana sayfasının sağ üst köşesinde yer alan “Affiliate” linkine tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamada buyukortak.com sitesine yönlendirileceksiniz. Kayıt işlemlerinizi bu platform üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt esnasında istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekiyor. Dolayısıyla formu doldurup “kayıt ol” butonuna basmadan evvel yazdığınız bilgileri tekrar gözden geçirmenizi öneririz. Başvurunuzun ardından yaklaşık 48 saat çerisinde üyeliğiniz onaylanacaktır.

Grandbetting Ortaklık Sistemi Pazarlama Araçları

Grandbetting ortaklık uygulamasının pazarlama araçlarını kullanarak kendi web siteniz veya bloğunuz üzerinden platforma müşteri kazandırabilirsiniz. Sisteme kayıt olmak ve ekstra kazanç sağlamak için üst düzey bilgi sahibi olmanız gerekmez! Ayrıca ortaklık sistemi üzerinden kazanç elde etmek için bir web sitesi sahibi olmak zorunda da değilsiniz. Fakat daha fazla müşteri bulmak ve kazanç sağlamak açısından web sitesi kullanmanızı öneririz. Zira web sitesine yerleştireceğiniz reklam araçları sayesinde Grandbetting’e daha kolay üye kazandırabilirsiniz. Bu araçlar, Grandbetting tarafından tamamen ücretsiz olarak size verilmektedir. Pazarlama araçları olarak adlandırılan bu ürünleri sitenize yerleştirdiğiniz zaman, ziyaretçileriniz ilgili linklere tıklayarak Grandbetting sitesine yönlenecek ve üyelik işlemlerini gerçekleştirecektir.

Grandbetting Ortaklık Sisteminde Ne Kadar Kazanacağım?

Grandbetting affiliate sisteminde komisyon ücreti %15’tir. Yani siteye kazandırdığınız her müşteri için %15 kazanç sağlayabilirsiniz. Uygulamanın en avantajlı yanlarından biri de, Grandbetting’e üye yaptığınız oyuncuların kazandıracağı yeni üyeler için de komisyon almanızdır. Dolayısıyla network ağını genişlettiğiniz takdirde oldukça büyük kazançlar elde etmeniz hiç de zor olmayacaktır.

Grandbetting ortaklık sisteminin en önemli özelliği hem yüksek gelir imkanı sunması, hem de düzenli olarak kazanç elde etme fırsatı vermesidir. Üstelik çok fazla efor sarf etmenize ve vakit ayırmanıza da gerek yok! Konuyla ilgili sormak veya öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olursa, Grandbetting canlı yardım hattına bağlanabilir ve müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın