GrandBetting CMT Cüzdan Yatırımı Nasıl Yapılır?

GrandBetting CMT cüzdan yatırımı

Elektronik para ve ödeme hizmetleri sistemi olan CMT Cüzdan, 2015 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır ve BDDK lisanslı bir sistemdir. Güvenilir olmasının yanı sıra hızlı bir ödeme sistemi de olan CMT, 140 ülkede yürürlüktedir. Ülkemizde de kullanılan CMT Cüzdan, bilhassa 7/24 hizmet vermesi nedeniyle avantaj teşkil ediyor. Ayrıca son zamanlarda GrandBetting gibi güvenilir bahis sitelerinde de üyelerin kullanımına sunulmuştur. Bu yazımızda GrandBetting CMT cüzdan yatırımı nasıl yapılır sorusunun cevabını vereceğiz.

CMT Cüzdan Nasıl Alınır?

CMT cüzdan sahibi olabilmek için öncelik cmtcuzdan.com resmi web sitesini ziyaret etmeniz ve daha sonra “cüzdan aç” linkine tıklayarak hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamada kimlik ve iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girerek CMT cüzdan hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Banka hesabınızdan CMT cüzdana ücretsiz olarak yatırım yapabiliyorsunuz. Cüzdandan cüzdana para yollama işlemlerinde ilk 5 işleminiz ücretsiz, sonraki işlemleriniz ise 1 TL olarak ücretlendirilmektedir. Buna karşın CMT cüzdandan banka hesabınıza para transfer etmek isterseniz 4 TL işlem ücreti ödemeniz gerekiyor.

GrandBetting CMT Cüzdan Yatırımı

GrandBetting CMT yatırımı için öncelikle CMT cüzdan uygulamasına giriş yapmanız ve daha sonra “cüzdana yatır” linkine tıklayarak kendinize uygun bir yatırım seçeneği ile cüzdanınıza yatırım yapmanız gerekir. Bu aşamada ATM’den cüzdana veya Bankadan cüzdana seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Daha sonra para transferi yapacağınız banka bilgilerini öğrenip, internet bankacılığı yoluyla CMT cüzdanınıza aktarım yapabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli detay, açıklama alanına “CMT müşteri numarasını” yazmanızdır.

CMT cüzdan uygulaması üzerinden veya resmi web sitesinden CMT cüzdanınıza girin ve “cüzdandan yolla” seçeneğine tıklayın. Daha sonra GrandBetting yatırım sayfasını ziyaret edin ve “CMT cüzdan” seçeneğini aktifleştirin. Almış olduğunuz hesap numarasına cüzdandan para yollayarak GrandBetting yatırım işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız ya da sormak istediğiniz bir şey olursa, GrandBetting canlı yardım hattına bağlanıp destek alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın